COMFY
Час роботи: 10:00 - 21:00
Телефон: +380978282019
COMFY піклується про комфорт покупців: окремим акцентом в магазинах нового формату стало збільшення комфорту перебування відвідувачів у кредитних і сервісних зонах. Відразу біля входу в магазин — великі зони інновацій, електротранспорту і смартфонів. Традиційній побутовій техніці від телевізорів до пральних машин також приділено багато простору.

Раціональне використання площі — сильна сторона нового формату COMFY. Поява віртуальної полиці в нових магазинах скоротила асортимент товарів, які представлені фізично. При цьому сегментація товару на віртуальний і реальний не впливає на його доступність. Потрібний товар покупець отримує швидко і просто — його доставлять протягом 24 годин в торгову точку або додому. У цьому полягає одне із завдань мультиканальності, яке вирішує новий формат.
Показати текст повністю

Гаджети та техніку можна замовити не тільки в магазині, але і по гарячій лінії, а також на сайті comfy.ua. COMFY розвивається і еволюціонує, пропонує своїм покупцям послуги і продукти, що йдуть в ногу з часом.

COMFY — це інновації в сервісі, які вдосконалюють покупку, роблять її вигідніше, зручніше і швидше.

Офіційний сайт: https://comfy.ua/