Все для розваг і радості дітей
Відвідувати магазини разом з дітьми часто клопітке заняття для дорослих і трохи стомлююче для малюків. Для таких ситуацій на території Рітейл Парку Петрівка передбачена сучасна дитяча зона.

На її території діти можуть:
● Бігати, веселитися і грати в активні ігри зі своїми однолітками;
● Кататися на різних гірках, стрибати на батуті і грати в лабіринті;
● Стрибати і гратися в басейні з кольоровими пластиковими кульками;
● Дивитися улюблені мультики.

Батьки можуть бути впевнені в безпеці, залишаючи дітей на території дитячої зони Рітейл Парку Петрівка. Вони весь час перебувають під наглядом вихователів, які стежать за порядком, дисципліною і безпекою. Весь підлогу дитячої зони покритий спеціальним кольоровим покриттям PLAYTOP, яке виготовлено з екологічно чистого та безпечного гумового матеріалу. Дане покриття мінімізує ризик отримання травми при падінні дитини.
Територія дитячої зони прибирається за графіком: проводиться вологе прибирання і провітрювання.

Діти старше трьох років можуть знаходитись на території гральної зони без присутності батьків, дітки молодше вказаного віку тільки в супроводі дорослих. Дитяча зона відкрита для відвідування весь час роботи рітейл парку.

Всі умови перебування дитини на території дитячої зони можна дізнатися у співробітників (адміністратора, вихователів), їм же необхідно залишити контактну інформацію для зв'язку.

Сервіс «Дитяча зона» робить відвідування Рітейл Парку Петрівка з дітьми більш комфортним і легким, як для батьків, так і для малюків.