Рітейл Парк Петрівка
РІТЕЙЛ ПАРК ПЕТРІВКА знаходиться на перетині основних транспортних потоків міста.

На станції метро Петрівка передбачено гарне транспортне сполучення з передмістям Києва. Локація  межує ТЦ Ашан Петрівка, що дозволяє клієнтам робити комплексні покупки в одному місці.

У рітейл парку присутні: перший магазин відомого світового бренду спортивних товарів, Дитячий розважальний центр, магазин відомого турецького оператора одягу LC Waikiki, мега стор модного одягу Argo center, магазин брендового джинсового одягу Colin's, магазин товарів для дому Jysk, магазин побутової техніки та електроніки Comfy, Zoo Land - центр спілкування з тваринами і магазин комплементарних товарів.

Будинки магазинів в проекті розташовуються в два ряди, лінійно по відношенню один до одного, парковка знаходиться між будинками.

Для відвідувачів передбачена наземна парковка на 200 місць між входами в магазини і 1 800 місць загальний паркінг з ТЦ Ашан Петрівка.

Слоган проекту «Easy to come - Easy to Buy» є складовим елементом логотипу і передає сутність культури шопінгу в форматі Рітейл Парк - здійснювати покупки зручно, просто, легко.